Trikalascore

Πρόγραμμα και διαιτησίες των πρωταθλημάτων ΕΣΚΑΘ

Οι διαιτητές και οι κριτές στα πρωταθλήματα της ΕΣΚΑΘ, είναι:
Α1 ΕΣΚΑΘ

4η αγωνιστική
23/10/2021 ΕΑΚΛ 17:30 ΕΑΛ – ΑΕΒΔ
Διαιτητές : ΠΑΖΩΛΗΣ – ΛΥΤΡΟΣΥΓΚΟΥΝΗΣ
Κριτές: ΓΙΑΝΝΟΥΛΑ – ΑΝΔΡΕΟΥ – ΚΕΧΑΓΙΑΣ

23/10/2021 ΚΛ. ΠΟΡΤΑΡ. 18:00 Γ.Σ.Βόλου-Καλαμπάκα
Διαιτητές : ΜΠΟΥΓΛΟΣ Π. – ΠΑΠΑΓΙΩΤΗΣ
Κριτές: ΜΑΡΟΥΣΟΣ – ΑΝΔΡΙΟΠΟΥΛΟΥ – ΒΕΝΕΤΣΑΝΟΣ

23/10/2021 ΚΛ. ΜΠΑΡΑΣ 18:00 ΑΕΤ-Ανόρθωση
Διαιτητές : ΓΕΩΡΓΟΥΛΗΣ – ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ (ΧΛΩΡΟΣ Ν.)
Κριτές: ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ – ΜΕΡΤΣΙΩΤΗ -ΓΚΟΥΓΚΟΥΣΤΑΜΟΥ

23/10/2021 ΚΛ Ν. ΙΩΝΙΑΣ 19:00 Αιολικός – Ν. Κεραυνός
Διαιτητές : ΜΠΟΥΓΛΟΣ Ι. – ΑΒΡΑΜΙΔΟΥ
Κριτές: ΤΟΨΑΚΗΣ – ΠΕΓΙΟΥΚΑ – ΠΟΛΥΖΟΣ

23/10/2021 ΕΑΚΛ 19:30 Φοίβος-ΑΕΛ
Διαιτητές : ΠΑΖΩΛΗΣ – ΓΚΕΚΑΣ (ΣΤΑΜΑΤΗΣ Γ.)
Κριτές: ΝΤΑΧΜΙΡΗΣ – ΑΝΔΡΕΟΥ – ΞΙΦΤΟΣ

23/10/2021 ΕΑΚ ΒΟΛΟΥ 19:30 Ανάληψη-Δαναοί
Διαιτητές : ΖΑΧΑΡΗΣ – ΚΟΝΤΟΣΤΑΘΗΣ
Κριτές: ΜΑΡΙΤΣΟΥΔΗ – ΓΚΑΛΙΔΗ – ΒΕΛΕΤΖΑΣ

Α2 ΕΣΚΑΘ
Α ΟΜΙΛΟΣ
23/10/2021 ΚΛ Ν. ΙΩΝΙΑΣ 17:00 Ελευθεριακός – Σπάρτακος Λάρισας
Διαιτητές : ΜΠΟΥΓΛΟΣ Ι. – ΑΒΡΑΜΙΔΟΥ
Κριτές: ΤΟΨΑΚΗΣ – ΠΟΛΥΖΟΣ – ΠΕΓΙΟΥΚΑ

23/10/2021 ΚΛ. ΑΛΜΥΡ 17:30 Τιτάνες Αλμυρού – Ερμής Αγιάς 2018
Διαιτητές : ΓΙΑΝΝΟΥΛΗΣ – ΚΑΡΑΘΑΝΟΣ
Κριτές: ΒΛΑΧΟΣ – ΜΑΝΤΟΥΔΗΣ – ΚΑΡΟΤΣΑΚΗΣ

23/10/2021 ΚΛ. ΑΓ. ΘΩΜΑ 17:30 Ίκαρος Νεάπολης – Κένταυρος Ζαγοράς
Διαιτητές : ΓΙΑΤΡΟΠΟΥΛΟΣ – ΚΑΤΣΙΑΝΤΩΝΗΣ
Κριτές: ΓΙΑΝΝΗ – ΜΟΤΣΙΟΣ – ΤΣΙΟΤΙΝΟΣ

24/10/2021 ΚΛ. ΣΚΙΑΘΟΥ 12:00 Γ.Σ. Σκιάθου – Βόλος BC
Διαιτητές : ΚΟΝΤΟΣΤΑΘΗΣ – ΓΕΩΡΓΟΣΟΠΟΥΛΟΣ
Κριτές: ΜΙΤΖΕΛΟΣ – ΣΑΡΑΝΤΙΝΟΣ

Β ΟΜΙΛΟΣ

23/10/2021 Ε.Α.Κ ΚΑΡΔ. 17:00 Απόλλων Καρδίτσας – Αστέρας Λάρισας
Διαιτητές : ΒΟΝΤΣΑ – ΠΑΝΟΣ
Κριτές: ΚΟΝΤΟΥΛΗ – ΣΔΡΟΛΙΑΣ – ΚΑΡΑΤΑΣΟΣ

24/10/2021 ΕΑΚ ΛΑΡ. 15:30 Πελαργός Λάρισας – Α.Σ. Βαλίος (BCL)
Διαιτητές : ΒΟΝΤΣΑ – ΠΑΠΑΠΡΙΛΗΣ
Κριτές: ΠΕΤΣΙΟΥ – ΙΩΑΝΝΟΥ – ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ

24/10/2021 ΚΛ. ΤΥΡΝΑΒΟΥ 17:00 Κρόνος Τυρνάβου – Γ.Σ. Μουζακίου
Διαιτητές : ΚΑΡΑΧΡΗΣΤΟΣ Ν. – ΔΟΤΑΣ Θ.
Κριτές: ΚΕΝΑΝΙΔΗ – ΜΟΤΣΙΟΣ – ΓΚΑΤΖΙΑΣ

24/10/2021 ΚΛ. ΕΛΑΣΣΟΝΑΣ 17:00 Γ.Σ.Ε. Ελασσόνας – K.B.A.
Διαιτητές : ΓΚΕΚΑΣ – ΠΑΛΙΟΒΑΙΟΣ
Κριτές: ΓΚΑΡΛΩΦΤΗ – ΜΟΡΑΣ – ΓΙΑΝΝΟΥΛΑ

Β ΕΣΚΑΘ
Α ΟΜΙΛΟΣ
23/10/2021 ΚΛ.ΤΥΡΝΑΒΟΥ 19:00 Λέοντας Τυρνάβου – Α.Ε.Δ. Πλατυκάμπου
Διαιτητές : ΧΑΤΖΗΣ – ΤΙΚΑΣ
Κριτές: ΝΑΝΟΥΛΗ – ΙΩΑΝΝΟΥ – ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ

24/10/2021 ΚΛ. ΑΓΡΙΑΣ 11:00 Α.Ε.Σ. Ολυμπιονίκης – Αρμένιο B.C.
Διαιτητές : ΠΑΠΑΓΙΩΤΗΣ – ΚΑΡΑΘΑΝΟΣ
Κριτές: ΧΟΥΤΑ – ΜΑΝΤΟΥΔΗΣ – ΑΝΔΡΙΟΠΟΥΛΟΥ

24/10/2021 ΚΛ. ΑΓΡΙΑΣ 13:00 Α.Ο. Άνω Λεχωνίων – Ηρακλής Χάλκης B.C.
Διαιτητές : ΠΑΠΑΓΙΩΤΗΣ – ΚΑΡΑΘΑΝΟΣ
Κριτές: ΧΟΥΤΑ – ΜΑΝΤΟΥΔΗΣ – ΑΝΔΡΙΟΠΟΥΛΟΥ

24/10/2021 ΚΛ. ΑΓ. ΘΩΜΑ 13:30 Αν. Καλοχωρίου – Άδμητος Βελεστίνου
Διαιτητές : ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ – ΠΑΝΟΣ
Κριτές: ΓΚΑΝΑΛΑΣ – ΣΓΟΥΡΟΥ – ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

Β ΟΜΙΛΟΣ
23/10/2021 ΚΛ. ΑΓ. ΘΩΜΑ 15:30 Ολύμπια Λάρισας – Πελασγιώτις
Διαιτητές : ΔΟΤΑ – ΚΑΤΣΙΑΝΤΩΝΗΣ
Κριτές: ΓΚΑΡΛΩΦΤΗ – ΦΑΡΜΑΚΙΩΤΗ – ΓΙΑΝΝΗ

23/10/2021 ΚΛ. ΜΠΑΡΑΣ 20:00 Κρόνος Τρικάλων – Απόλλων Λάρισας
Διαιτητές : ΓΚΑΡΤΖΟΝΙΚΑΣ – ΤΖΙΑΤΖΙΑΣ
Κριτές: ΤΣΙΑΡΑΣ – ΜΠΑΡΜΠΟΥΤΗΣ – ΒΗΤΑΣ

24/10/2021 ΚΛ. ΑΓ. ΘΩΜΑ 15:30 Μαρίνος Αντύπας – Πράσινη Γωνιά
Διαιτητές : ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ – ΠΑΝΟΣ
Κριτές:ΣΓΟΥΡΟΥ – ΓΚΑΝΑΛΑΣ – ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

24/10/2021 ΚΛ. ΑΓ. ΘΩΜΑ 17:30 Ακαμάτες Φαρκαδόνας – Γ.Σ. Φαλάνης
Διαιτητές : ΒΟΝΤΣΑ – ΤΙΚΑΣ
Κριτές: ΔΗΜΟΥΛΑ – ΦΑΡΜΑΚΙΩΤΗ – ΤΣΙΟΤΙΝΟΣ

ΕΦΗΒΙΚΟ ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ
24/10/2021 ΚΛ. Ν. ΙΩΝΙΑΣ 13:00 Αιολικός Ίωνας
Διαιτητές : ΚΑΡΑΘΑΝΟΣ – ….
Κριτές: ΜΑΡΤΥΓΑΚΗ – ΠΕΓΙΟΥΚΑ – ΒΕΛΕΤΖΑΣ

24/10/2021 ΚΛ. Ν. ΙΩΝΙΑΣ 11:00 Νίκη Βόλου Ανάληψη
Διαιτητές : ΚΑΡΑΘΑΝΟΣ – ΜΠΟΣΚΟΥ
Κριτές: ΚΑΡΑ – ΒΕΛΕΤΖΑΣ – ΠΕΓΙΟΥΚΑ

24/10/2021 ΕΑΚ ΒΟΛΟΥ 12:00 Ανόρθωση Γ.Σ.Βόλου
Διαιτητές : ΣΚΟΤΕΙΝΙΩΤΗ- ΜΠΟΣΚΟΥ
Κριτές: ΜΑΡΟΥΣΟΣ – ΠΑΣΙΑΣ – ΓΚΑΛΙΔΗ

26/10/2021 ΚΛ. ΑΛΜΥΡ 19:30 Γ.Σ.Αλμυρού ΑΕΒΔ
Διαιτητές : ΑΒΡΑΜΙΔΟΥ – ΠΑΠΑΓΙΩΤΗΣ
Κριτές: ΣΕΦΕΡΙΑΔΟΥ – ΑΝΔΡΙΟΠΟΥΛΟΥ – ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ

ΠΑΙΔΙΚΟ ΛΑΡΙΣΑΣ
Α ΟΜΙΛΟΣ
24/10/2021 ΚΛ.ΕΛΑΣΣΟΝΑΣ 14:30 Ελασσόνα Νέος Κεραυνός
Διαιτητές : ΓΚΕΚΑΣ – ΠΑΛΙΟΒΑΙΟΣ
Κριτές: ΓΙΑΝΝΗ – ΜΟΡΑΣ – ΓΚΑΡΛΟΦΤΗ

24/10/2021 ΕΑΚ ΛΑΡ. 17:30Σπάρτακος Ικαρος Νεάπολης
Διαιτητές : ΔΟΤΑ – ….
Κριτές: ΣΑΚΑΒΟΥ – ΧΟΡΤΗ – ΞΙΦΤΟΣ

24/10/2021 ΕΑΚ ΛΑΡ. 19:30 Ολύμπια ΜARSA
Διαιτητές : ΔΟΤΑ – ….
Κριτές: ΣΑΚΑΒΟΥ – ΧΟΡΤΗ – ΞΙΦΤΟΣ

Β ΟΜΙΛΟΣ
24/10/2021 7ο ΕΠΑΛ ΛΑΡ. 10:00 Κεραυνός ΑΕΛ
Διαιτητές : ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΟΥ – ΚΑΤΣΙΑΝΤΩΝΗΣ
Κριτές: ΚΕΝΑΝΙΔΗ – ΤΖΙΜΟΥΡΤΟΣ – ΓΚΑΤΖΙΑΣ

24/10/2021 ΚΛ. ΑΜΠΕΛ 14:45 Αμπελώνας Κρόνος Τυρ.
Διαιτητές : ΚΑΡΑΧΡΗΣΤΟΣ Ν. – ΔΟΤΑΣ Θ.
Κριτές: ΓΙΑΝΝΗ- ΜΑΞΙΜΙΑΔΗΣ – ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ

24/10/2021 ΚΛ. ΑΓ. ΘΩΜΑ 19:30 Πελαργός Απόλλων Λαρ.
Διαιτητές : ΒΟΝΤΣΑ – ΤΙΚΑΣ
Κριτές: ΝΤΑΧΜΙΡΗΣ – ΦΑΡΜΑΚΙΩΤΗ – ΜΟΤΣΟΣ

Γ ΟΜΙΛΟΣ
23/10/2021 ΚΛ. ΓΙΑΝΝΟΥΛΗΣ 13:00 Φοίβος Πελασγιώτις
Διαιτητές : ΧΑΤΖΗΣ – ΤΙΚΑΣ
Κριτές: ΔΗΜΟΥΛΑ – ΤΖΙΜΟΥΡΤΟΣ – ΓΚΑΤΖΙΑΣ

23/10/2021 ΕΑΚ ΛΑΡ. 13:00 Πελαργός Β΄ Πλατύκαμπος
Διαιτητές : ΚΑΡΑΧΡΗΣΤΟΣ Ν. – ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΟΥ
Κριτές: ΓΚΑΝΑΛΑΣ – ΠΕΤΣΙΟΥ – ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

24/10/2021 15ο ΓΥΜΝ 11:00 Χαραυγή ΕΑΛ
Διαιτητές : ΓΚΕΚΑΣ – ΧΑΤΖΗΣ
Κριτές: ΓΙΑΝΝΗ- ΜΑΞΙΜΙΑΔΗΣ – ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ

24/10/2021 7ο ΕΠΑΛ ΛΑΡ. 12:00 Κεραυνός Β΄ Βαλίος
Διαιτητές : ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΟΥ – ΚΑΤΣΙΑΝΤΩΝΗΣ
Κριτές: ΚΕΝΑΝΙΔΗ – ΤΖΙΜΟΥΡΤΟΣ – ΓΚΑΤΖΙΑΣ

24/10/2021 ΕΑΚ ΛΑΡ. 13:30 Αστέρας Μύτικας
Διαιτητές : ΒΟΝΤΣΑ – ΠΑΠΑΠΡΙΛΗΣ
Κριτές: ΝΑΝΟΥΛΗ – ΠΕΤΣΙΟΥ – ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ

ΠΑΙΔΙΚΟ ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ
23/10/2021 ΚΛ. ΠΟΡΤΑΡ. 13:00 Ολυμπιονικης ΑΕΒΔ
Διαιτητές : ΓΙΑΝΝΟΥΛΗ – ΠΑΠΑΓΙΩΤΗΣ
Κριτές: ΜΠΟΡΛΟΤΟΣ – ΒΕΝΕΤΣΑΝΟΣ – ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ

23/10/2021 ΚΛ. ΠΟΡΤΑΡ. 15:00 ΓΣ Βόλου BC Volos
Διαιτητές : ΠΑΠΑΓΙΩΤΗΣ – ΓΕΩΡΓΟΣΟΠΟΥΛΟΣ
Κριτές: ΜΠΟΡΛΟΤΟΣ – ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ – ΒΕΝΕΤΣΑΝΟΣ

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ
Α ΟΜΙΛΟΣ
23/10/2021 ΚΛ. Ν. ΙΩΝΙΑΣ 8:45 BC Volos – Νίκη Βόλου
Διαιτητές : ΚΟΝΤΟΣΤΑΘΗΣ – ΓΕΩΡΓΟΣΟΠΟΥΛΟΣ
Κριτές: ΣΕΦΕΡΙΑΔΟΥ – ΜΑΝΤΟΥΔΗΣ – ΒΕΛΕΤΖΑΣ

23/10/2021 ΚΛ. Ν. ΙΩΝΙΑΣ 10:00 Ολυμπιακός Βόλου – ΑΕΒΔ
Διαιτητές : ΚΟΝΤΟΣΤΑΘΗΣ – ΓΕΩΡΓΟΣΟΠΟΥΛΟΣ
Κριτές: ΒΛΑΧΟΣ – ΜΑΡΙΤΣΟΥΔΗ – ΠΑΣΙΑΣ

23/10/2021 ΚΛ. Ν. ΙΩΝΙΑΣ 12:00 Αιολικός – Τιτάνες Αλμυρού
Διαιτητές : ΚΟΝΤΟΣΤΑΘΗΣ – ΓΕΩΡΓΟΣΟΠΟΥΛΟΣ
Κριτές: ΓΡΗΓΟΡΟΠΟΥΛΟΥ – ΓΚΑΛΙΔΗ – ΠΑΣΙΑΣ

Β ΟΜΙΛΟΣ
23/10/2021 ΚΛ. ΑΓ. ΘΩΜΑ 13:30 Ολυμπιάδα – Απολλων Καρδίτσας
Διαιτητές : ΠΑΠΑΠΡΙΛΗΣ – ΠΑΛΙΟΒΑΙΟΣ –
Κριτές: ΓΚΑΡΛΩΦΤΗ – ΚΕΝΑΝΙΔΗ – ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ

23/10/2021 ΕΑΚ ΛΑΡ. 15:30 Αετοί – Ολύμπια
Διαιτητές : ΚΑΡΑΧΡΗΣΤΟΣ Ν. – ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΟΥ
Κριτές: ΣΑΚΑΒΟΥ – ΓΙΑΝΝΟΥΛΑ – ΚΕΧΑΓΙΑΣ

23/10/2021 ΚΛ. ΜΠΑΡΑΣ 16:00 Τρίκαλα 14 – Γ.Σ.Φαλάνης
Διαιτητές : ΤΖΙΑΤΖΙΑΣ – ΠΑΒΕΛΙΤΣ
Κριτές: ΓΡΑΜΜΕΝΟΥ – ΚΟΥΚΟΥΡΑΒΑ – ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ

24/10/2021 ΚΛ. ΠΑΛΑΜΑ 12:00 Τιτάνες Παλαμά – Αετοί
Διαιτητές : ΛΙΛΗΣ – ΛΟΥΛΕ
Κριτές: ΠΑΠΑΡΙΖΙΩΤΟΥ – ΣΑΚΕΛΛΑΡΟΠΟΥΛΟΥ – ΣΕΡΙΦΗΣ

Related posts

Με μεγάλο κέφι και ειδήσεις για την επόμενη χρονιά η κοπή πίτας των Αμπελακίων(PICS)

admin

SL2: Με 5 αγωνιστικές τα play off και νέα αναμονή για τη σέντρα

admin

“‘Αρωμα” Χριστουγέννων στο Κέντρο Λάμπας(PICS)

admin