Trikalascore

Πρόγραμμα και διαιτησίες των Ερασιτεχνικών αναμετρήσεων

Η δράση θα συνεχιστεί και αυτό το Σαββατοκύριακο στα πρωταθλήματα Α’ και Β’ Ερασιτεχνικής κατηγορίας.

Για την Α’ Ερασιτεχνική θα διεξαχθουν τα ματς της 10ης αγωνιστικής και για τη Β’ εκείνα της 11ης.

Αναλυτικά το πρόγραμμα και οι διαιτησίες:

Σάββατο 19 – 02 – 2022

Α Ερασιτεχνική 1οςΌμιλος Ώρα 15:00
Σαραγίων Σαράγια – Μπάρα Μανασης Μ Ανδριόπουλος – Μουστάκας
Ταξιαρχών Ταξιάρχες – Μεγαλ/ρι Δουλόπουλος Λεωνίδας Κ – Πάφης Χ
Πύργου Πύργος – Νεοχωρι Κοντίνος Νταλούκας – Τζάνης Ν
Πυργετού Πυργετός – Ριζαριο Παπαγεωργόπουλος Αποστόλου – Μπάλας
Α Ερασιτεχνική 2οςΌμιλος Ώρα 15:00
Λυγαριάς Λυγαριά – Πορταικός Ζήσης Αλεξόπουλος – Αβραάμ Ν
Διάβας Κρ Βρύση – Αγ Μονή Σταφυλας Μπαϊρακτάρης – Κουτσαγιας Ε
Καστρακίου Καστράκι – Κεφαλ/σο Κουτσαγιας Καπερωνης Ν – Μαργιώλης Α
Κηπακίου ΑΕΤ – Βαλτινό Πέτσας Τατσιοπουλος – Βουτσελας

 

Κυριακή 20 – 02 – 2022
11η αγών
Β Ερασιτεχνική 1ος Όμιλος Ώρα 15:00
Καρυων Ακ Αμπελακιων – Πετρωτό Κοντίνος Ε Κωτούλας Π – Καπερωνης Ν
Γριζάνου Γριζάνο – Ακαδημία 1 Κουτσαγιας Γ Μαργιώλης – Αβραάμ
Ζάρκου Ζάρκο – Οικουμενιος Δουλόπουλος Ε Παπαγεωργόπουλος -Μπαϊρακτάρης
Βασιλικής Βασιλική – Αστερας Μουστάκας Μαρκόπουλος – Ράτζας
Αποστόλων Απόστολοι – Γλύνος Σταφυλας Τατσιοπουλος – Γαντζουλας
Β Ερασιτεχνική 2ος Όμιλος Ώρα 15:00
Πηγής Πηγη – Ασπροβαλτος Πέτσας Αλεξόπουλος – Κουτσαγιας Ε
Φωτεινού Φωτεινό – Πρίνος Ανδριόπουλος Μακρής – Κωστηρας
Δενδροχωρίου Δενδροχωρι – Χρυσομηλια Λεωνίδας Κ Καπερωνης Γ – Αβραάμ Β
Κεφαλ/κου Κεφαλ/κος – Παλαιομ/ρο Ζήσης Κοντοκωστας – Κοντονικας

Leave your vote

Related posts

Ανατροπή: Δεν ξεκινάει ούτε 17/10 η SL2

admin

Σηκώνουν μανίκια από βδομάδα στη Φήκη

admin

Πέθανε ο θρυλικός ‘Ιβιτσα ‘Οσιμ

admin

Log In

Forgot password?

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.