Trikalascore

Πρόγραμμα και διαιτησίες στο Ερασιτεχνικό

Δράση στα πρωταθλήματα Α’ και Β’ Ερασιτεχνικής θα έχουμε και αυτό το Σαββατοκύριακο, ενώ παράλληλα θα γίνουν αγώνες και για τα αναπτυξιακά πρωταθλήματα Κ14 και Κ16 της ΕΠΣΤ.

Αναλυτικά το πρόγραμμα και οι διαιτησίες των αναμετρήσεων:

Σάββατο 10 – 12 – 2022

Κ 16 Ώρα 11:00
Οικουμενιος Οικουμενιος – Πύργος Μανασης Δαλανικα
Χρυσομηλιας Χρυσομηλια-ΑΕΚ Σαραγιων Αβρααμ Μαρκοπουλος
Σωτήρας ΑΟΤ – Μετέωρα Μαργιωλης Δερμανης
Καρυων Δενδροχωρι – Ακαδημία 1 Μπαιρακταρης Μουτσιακας
Ρεπό: Δήμητρα

Α Ερασιτεχνική 1ος
Όμιλος Ώρα 15:00
Πυργου Πύργος – Μεγαλ/ρι Παντος Μουστακας – Γαντζουλας
Σαραγιων Σαράγια – ΑΕΤ Κοντινος Αλεξοπουλος – Μαργιωλης
Ταξιάρχων Ταξιάρχες – Δήμητρα Πετσας Παφης – Μπαιρακταρης
Ριζαριού Ριζαριό – Πυργετός Σταφυλας Αβρααμ – Τατσιοπουλος

Α Ερασιτεχνική 2ος
Όμιλος Ώρα 15:00
Πηγης Πηγη – Κεφαλοβρυσο Κουτσαγιας Τζανης – Πελεκανος
Οικουμενιου Οικουμενιος – Πρίνος Ανδριοπουλος Τατσινας – Ρατζας
Μουριας Πορταικός – Μετεωρα Λεωνιδας Παπαγεωργοπουλος – Γιαννετσος
Διάβας Κρ Βρύση – Βαλτινό Μανασης Δερμανης – Μουτσιακας
Καλαμπακας Καστράκι – Λυγαριά Δουλόπουλος Βουτσελας – Κοντονικας
Ρεπό: Δενδροχωρι

ΚΥΡΙΑΚΗ Ώρα 11:00 11 – 12 – 2022
Σαραγιων ΑΕΚ Σαραγιων – Πηγη Ανδριοπουλος Δαλανικα
Γριζανου Νεοχωρι – Ακαδημια 1 Μουστακας Μαρκοπουλος
Μπαλκουρας Δημητρα – Πυργετός Αβρααμ Δερμανης
Καρυων Δενδροχωρι – ΑΟΤ Μαργιωλης Τσιωλης

B Ερασιτεχνική 1
οςΌμιλος Ώρα 15:00
Απόστολων Απόστολοι – Σερβωτα Κουτσαγιας Βουτσελας – Μπλετσας
Ζαρκου Ζάρκο – ΑΕΚ Σαραγιων Δουλοπουλος Μανασης – Κοντονικας

B Ερασιτεχνική 2ος
Όμιλος Ώρα 15:00
Βασιλικής Βασιλική – Κεφαλ/κος Κοντινος Σταφυλας – Μαργιωλης
Φωτεινού Φωτεινό – Παλαιομ/ρο Αβρααμ Μαρκοπουλος – Κωστηρας
Χρυσομηλιας Χρυσομηλια – Ροπωτο Παφης Μουτσιακας – Τσιωλης

Related posts

Επιτέλους μονοψήφιος αριθμός κρουσμάτων στα Τρίκαλα-1.888 νέα σε όλη την Ελλάδα

admin

Η παιδική ομάδα του Ηρακλή Ζάρκου παρέλαβε τις πρώτες της εμφανίσεις

admin

Μπήκε στο παρκέ ο μπασκετικός ΑΟΤ(PICS)

admin