Trikalascore

Πρόγραμμα και διαιτησίες στο Ερασιτεχνικό

Τα ερασιτεχνικά πρωταθλήματα του νομού θα λάβουν συνέχεια αυτό το Σαββατοκύριακο και θα έχουμε ξανά πλήρη δράση.

Η ΕΠΣΤ ανακοίνωσε το πρόγραμμα και τις διαιτησίες.

Αναλυτικά:

Σάββατο 11 – 03 – 2023

Κ16 ΩΡΑ 11:00
Πύργος Πύργος – Μετέωρα Μαργιωλης Αβρααμ
Οικουμενιου Οικουμενιος- ΑΕΚ Σαραγιων Μουστακας Καπερωνης
Μεγαλοχωριου Δήμητρα – Δενδροχωρι Παφης Δαλανικα
Σωτήρας ΑΟΤ – Ακαδημία 1 Δερμανης Μουτσιακας
Ρεπό: Χρυσομηλια

Α Ερασιτεχνική 1ος
Όμιλος Ώρα 15:30
Μεγαλοχωρίου Μεγαλοχωρι – Πύργος Παντος Β Αβρααμ – Κοντοκωστας
Κηπακιου ΑΕΤ – Σαράγια Λεωνιδας Σ Τζανης – Τατσιοπουλος
Μπαλκουρας Δήμητρα – Ταξιάρχες Σταφυλας Κ Μαργιωλης – Δερμανης
Πυργετού Πυργετός – Ριζαριο Μανασης Μ Ανδριοπουλος – Μουστακας
Ακαδημία 1 – Μπάρα 0-3
Α Ερασιτεχνική 2οςΌμιλος

Ώρα 15:30
Κεφαλ/σου Κεφαλόβρυσο – Πορταικός Κοντινος Ε Γιαννετσος – Ρατζας
Οικουμενιου Οικουμενιος – Κρ Βρύση Μπαλας Χ Καπερωνης – Παφης
Πρίνους Πρίνος – Δενδροχωρι Δουλοπουλος Βουτσελας – Κοντονικας
Πηγής Πηγη – Καστράκι Κουτσαγιας Πελεκανος – Μπαιρακταρης
Λυγαριά – Βαλτινό 3-0
Ρεπό : Μετέωρα

ΚΥΡΙΑΚΗ 12.03.2023
Κ14 ΩΡΑ 11:00
Σαραγιων ΑΕΚ Σαραγιων- Ακαδημία 1 Αβρααμ Κουτσαγιας Ε
Πύργου Πύργος – ΑΟΤ Μαργιωλης Μουτσιακας
Καρυων Δενδροχωρι – Δήμητρα Μουστακας Μαρκοπουλος
Νεοχωρι – Πυργετός 3-0
Μετέωρα – Πηγη 0-3

B Ερασιτεχνική 1οςΌμιλος Ώρα 15:30
Σερβωτών Σερβωτα – ΑΕΚ Σαραγιων Μανασης Μ Πάφης – Κοντονικας
Πετρωτού Πετρωτό – Απόστολοι Σταφυλας Κ Γαντζουλας – Μουτσιακας
Γλύνος – Αστερας 0-3
Ζάρκο – Λόγγος 3-0

B Ερασιτεχνική 2οςΌμιλος Ώρα 15:30
Κεφαλ/κου Κεφαλ/κος – Βασιλική Κοντινος Ε Μαργιωλης – Καπερωνης Ν
Παλαιομ/ρου Παλαιομ/ρο – Φωτεινό Μουστακας Μαρκοπουλος – Αργυροπουλος
Αγ Βης/να Ροπωτό – Χρυσομηλια Δουλοπουλος Βουτσελας – Δερμανης
Διαλεχτό – Ασπροβαλτος 0-3
Ελευθ/ρι – Πιαλεία 0-3

Related posts

Διψήφιος αριθμός κρουσμάτων στα Τρίκαλα

admin

Eκοιμήθη ο πατήρ Βασίλειος Κοντοχρήστος, Ταξιαρχών

admin

Αιτήσεις αθλητικών σωματείων για τις εγκαταστάσεις του Δήμου Τρικκαίων

admin