Trikalascore

Πρεμιέρα με εκτός με Απόλλωνα Λάρισας ο Α.Ο Τρίκαλα-Το πλήρες πρόγραμμα του Βορείου Ομίλου

Πραγματοποιήθηκε τη Δευτέρα (1/11) η νέα κλήρωση της SL2, που προκλήθηκε μετά τη δικαίωση της Ζακύνθου στο Διαιτητικό Δικαστήριο.
Η κληρωτίδα φέρνει τον Α.Ο Τρίκαλα στην πρεμιέρα να αγωνίζεται εκτός έδρας με τον Απόλλωνα Λάρισας στο γήπεδο Φιλιππούπολης, ενώ και τη δεύτερη αγωνιστική οι κυανέρυθροι θα δώσουν Θεσσαλικό ντέρμπι καθώς θα φιλοξενήσουν τον Ολυμπιακό Βόλου και την 3η αγωνιστική θα πάνε στις Σέρρες για να παίξουν με τον Πανσερραικό.
Η κλήρωση ήταν ηλεκτρονική και έβγαλε μεγάλο ντέρμπι την 1η αγωνιστική στο Βόρειο όμιλο, καθώς ο Ολυμπιακός Β θα υποδεχθεί τον ΠΑΟΚ Β στο Ρέντη.
Το ντέρμπι των ομάδων Β στο Νότο ανάμεσα στον Παναθηναϊκό και την ΑΕΚ θα γίνει την 2η αγωνιστική.
Οι 34 ομάδες που μετέχουν στο νέο πρωτάθλημα της δεύτερης τη τάξει εθνικής κατηγορίας έχουν χωριστεί ως εξής:
Α’ Όμιλος – Βορράς
ΑΕΛ, Αλμωπός Αριδαίας, Αν. Καρδίτσας, Ξάνθη, Απόλλων Λάρισας, Απόλλων Πόντου, Βέροια, Θεσπρωτός, Καβάλα, Νίκη Βόλου, Ολυμπιακός Βόλου, Ολυμπιακός Β’, Πανσερραϊκός, ΠΑΟΚ Β’, Πιερικός, Τρίγλια, Τρίκαλα.
Β’ Όμιλος – Νότος
ΑΕΚ Β’, Αιγάλεω, Αστέρας Βλαχιώτη, Διαγόρας, Επισκοπή, Εργοτέλης, Ζάκυνθος, Ηρόδοτος, Καλαμάτα, Καλλιθέα, Καραϊσκάκης, Κηφισιά, Λεβαδειακός, ΟΦ Ιεράπετρας, Παναθηναϊκός Β’, Ρόδος, Χανιά.
H πρεμιέρα του Βόρειου ομίλου:
1η αγωνιστική – Βορράς
Απόλλων Λάρισας-Τρίκαλα
Ολυμπιακός Β’-ΠΑΟΚ Β’
Πανσερραϊκός-Ολυμπιακός Βόλου
Ηρακλής-Νίκη Βόλου
Βέροια-Αλμωπός Αριδαίας
Απόλλων Πόντου-Καβάλα
Αναγέννηση Καρδίτσας-Θεσπρωτός
Πιερικός-Ξάνθη
Ρεπό: ΑΕΛ

OI YΠΟΛΟΙΠΕΣ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ

2η – 19η
Θεσπρωτός – Πιερικός
Καβάλα – Αν. Καρδίτσας
Αλμωπός Αριδαίας – Απόλλων Πόντου
Νίκη Βόλου – Βέροια
Ολυμπιακός Βόλου – Τρίγλια
ΠΑΟΚ Β – Πανσερραϊκός
Τρίκαλα – Ολυμπιακός Β
ΑΕΛ – Απόλλων Λάρισας
Ρεπό: Ξάνθη

3η – 20ή
Ολυμπιακός Β – ΑΕΛ
Πανσερραϊκός – Τρίκαλα
Τρίγλια – ΠΑΟΚ Β
Βέροια – Ολυμπιακός Βόλου
Απόλλων Πόντου – Νίκη Βόλου
Αν. Καρδίτσας – Αλμωπός Αριδαίας
Πιερικός – Καβάλα
Ξάνθη – Θεσπρωτός
Ρεπό: Απόλλων Λάρισας

4η – 21η
Καβάλα – Ξάνθη
Αλμωπός Αριδαίας – Πιερικός
Νίκη Βόλου – Αν. Καρδίτσας
Ολυμπιακός Βόλου – Απόλλων Πόντου
ΠΑΟΚ Β – Βέροια
Τρίκαλα – Τρίγλια
ΑΕΛ – Πανσερραϊκός
Απόλλων Λάρισας – Ολυμπιακός Β
Ρεπό: Θεσπρωτός

5η – 22η
Πανσερραϊκός – Απόλλων Λάρισας
Τρίγλια – ΑΕΛ
Βέροια – Τρίκαλα
Απόλλων Πόντου – ΠΑΟΚ Β
Αν. Καρδίτσας – Ολυμπιακός Βόλου
Πιερικός – Νίκη Βόλου
Ξάνθη – Αλμωπός Αριδαίας
Θεσπρωτός – Καβάλα
Ρεπό: Ολυμπιακός Β

6η – 23η
Αλμωπός Αριδαίας – Θεσπρωτός
Νίκη Βόλου – Ξάνθη
Ολυμπιακός Βόλου – Πιερικός
ΠΑΟΚ Β – Αν. Καρδίτσας
Τρίκαλα – Απόλλων Πόντου
ΑΕΛ – Βέροια
Απόλλων Λάρισας – Τρίγλια
Ολυμπιακός Β – Πανσερραϊκός
Ρεπό: Καβάλα

7η – 24η
Τρίγλια – Ολυμπιακός Β
Βέροια – Απόλλων Λάρισας
Απόλλων Πόντου – ΑΕΛ
Αν. Καρδίτσας – Τρίκαλα
Πιερικός – ΠΑΟΚ Β
Ξάνθη – Ολυμπιακός Βόλου
Θεσπρωτός – Νίκη Βόλου
Καβάλα – Αλμωπός Αριδαίας
Ρεπό: Πανσερραϊκός

8η – 25η
Νίκη Βόλου – Καβάλα
Ολυμπιακός Βόλου – Θεσπρωτός
ΠΑΟΚ Β – Ξάνθη
Τρίκαλα – Πιερικός
ΑΕΛ – Αν. Καρδίτσας
Απόλλων Λάρισας – Απόλλων Πόντου
Ολυμπιακός Β – Βέροια
Πανσερραϊκός – Τρίγλια
Ρεπό: Αλμωπός Αριδαίας

9η – 26η
Βέροια – Πανσερραϊκόςc i
Απόλλων Πόντου – Ολυμπιακός Β
Αν. Καρδίτσας – Απόλλων Λάρισας
Πιερικός – ΑΕΛ
Ξάνθη – Τρίκαλα
Θεσπρωτός – ΠΑΟΚ Β
Καβάλα – Ολυμπιακός Βόλου
Αλμωπός Αριδαίας – Νίκη Βόλου
Ρεπό: Τρίγλια

10η – 27η
Ολυμπιακός Βόλου – Αλμωπός Αριδαίας
ΠΑΟΚ Β – Καβάλα
Τρίκαλα – Θεσπρωτός
ΑΕΛ – Ξάνθη
Απόλλων Λάρισας – Πιερικός
Ολυμπιακός Β – Αν. Καρδίτσας
Πανσερραϊκός – Απόλλων Πόντου
Τρίγλια – Βέροια
Ρεπό: Νίκη Βόλου

11η – 28η
Απόλλων Πόντου – Τρίγλια
Αν. Καρδίτσας – Πανσερραϊκός
Πιερικός – Ολυμπιακός Β
Ξάνθη – Απόλλων Λάρισας
Θεσπρωτός – ΑΕΛ
Καβάλα – Τρίκαλα
Αλμωπός Αριδαίας – ΠΑΟΚ Β
Νίκη Βόλου – Ολυμπιακός Βόλου
Ρεπό: Βέροια

12η – 29η
ΠΑΟΚ Β – Νίκη Βόλου
Τρίκαλα – Αλμωπός Αριδαίας
ΑΕΛ – Καβάλα
Απόλλων Λάρισας – Θεσπρωτός
Ολυμπιακός Β – Ξάνθη
Πανσερραϊκός – Πιερικός
Τρίγλια – Αν. Καρδίτσας
Βέροια – Απόλλων Πόντου
Ρεπό: Ολυμπιακός Βόλου

13η – 30ή
Αν. Καρδίτσας – Βέροια
Πιερικός – Τρίγλια
Ξάνθη – Πανσερραϊκόςc
Θεσπρωτός – Ολυμπιακός Β
Καβάλα – Απόλλων Λάρισας
Αλμωπός Αριδαίας – ΑΕΛ
Νίκη Βόλου – Τρίκαλα
Ολυμπιακός Βόλου – ΠΑΟΚ Β
Ρεπό: Απόλλων Πόντου

14η – 31η
Τρίκαλα – Ολυμπιακός Βόλου
ΑΕΛ – Νίκη Βόλου
Απόλλων Λάρισας – Αλμωπός Αριδαίας
Ολυμπιακός Β – Καβάλα
Πανσερραϊκός – Θεσπρωτός
Τρίγλια – Ξάνθη
Βέροια – Πιερικός
Απόλλων Πόντου – Αν. Καρδίτσας
Ρεπό: ΠΑΟΚ Β

15η – 32η
Πιερικός – Απόλλων Πόντου
Ξάνθη – Βέροια
Θεσπρωτός – Τρίγλια
Καβάλα – Πανσερραϊκός
Αλμωπός Αριδαίας – Ολυμπιακός Β
Νίκη Βόλου – Απόλλων Λάρισας
Ολυμπιακός Βόλου – ΑΕΛ
ΠΑΟΚ Β – Τρίκαλα
Ρεπό: Αν. Καρδίτσας

16η – 33η
ΑΕΛ – ΠΑΟΚ Β
Απόλλων Λάρισας – Ολυμπιακός Βόλου
Ολυμπιακός Β – Νίκη Βόλου
Πανσερραϊκός – Αλμωπός Αριδαίας
Τρίγλια – Καβάλα
Βέροια – Θεσπρωτός
Απόλλων Πόντου – Ξάνθη
Αν. Καρδίτσας – Πιερικός
Ρεπό: Τρίκαλα

17η – 34η
Ξάνθη – Αν. Καρδίτσας
Θεσπρωτός – Απόλλων Πόντου
Καβάλα – Βέροια
Αλμωπός Αριδαίας – Τρίγλια
Νίκη Βόλου – Πανσερραϊκ cόςi b g
Ολυμπιακός Βόλου – Ολυμπιακός Β
ΠΑΟΚ Β – Απόλλων Λάρισας
Τρίκαλα – ΑΕΛ
Ρεπό: Πιερικός

Related posts

SL2: Πρόταση για σέντρα στις 2 Δεκεμβρίου

admin

Χάθηκε η μπάλα: 8.613 κρούσματα στην Ελλάδα-144 στα Τρίκαλα

admin

Στο ΣΕΦ βρέθηκε για τον τρίτο τελικό ο Φορτούνης

admin