Μετά τον Ανδρέα Γεωργάκη, ο Λεωνίδας Ιωάννου παίρνει σειρά για τον ΑΟ Τρίκαλα, με ανθρώπους της ομάδας να έχουν έρθει ήδη σε επικοινωνία με τον υψηλόσωμο επιτελικό μέσο.
Ο Ιωάννου ναι μεν επιθυμεί να συνεχίσει την καριέρα του στην ομάδα των Τρικάλων, ωστόσο, αγκάθι τη δεδομένη χρονική στιγμή αποτελούν οι επαγγελματικές του υποχρεώσεις , που δεν του δίνουν το χρόνο που χρειάζεται.
Ωστόσο, είναι πιθανό να βρεθεί η χρυσή τομή και ο Ιωάννου να ντυθεί στα κυανέρυθρα, καθώς αποτελεί προσωπική επιλογή του Σάκη Θεοδοσιάδη.
Και για τον Ιωάννου, όπως και για το ενδιαφέρον για τον Ανδρέα Γεωργάκη, είχατε ενημερωθεί από το Trikalascore.