Επιστροφή στις νίκες με ντορτια για τη Φηκη κόντρα στον Παναγρινιακο

Εντυπωσιακή σήμερα η ομάδα της Φήκη η οποία νίκησε με 4-2 τον Παναγρινιακό σε παιχνίδι που έγινε στο γήπεδό της και ήταν για την 16η αγωνιστική του πρωταθλήματος της Γ’ Εθνικής κατηγορίας.

Το παιχνίδι ήταν αρκετά καλό αφού είχε 6 τέρματα κι αρκετές ακόμη φάσεις μπροστά από τα καρέ των δύο ομάδων.

Η Φήκη ήταν καταιγιστική στο πρώτο ημίχρονο διάστημα στο οποίο προηγήθηκε με 3-0 και πήρε μια σπουδαία νίκη με την οποία ανέβηκε αρκετά στην βαθμολογία.

Το 1-0 έγινε από τον Ιωάννου στο 15′ ύστερα από προσπάθεια του Ν. Σκόνδρα.

Στο 24′ ο Πολυζόπουλος με εντυπωσιακό σουτ πέτυχε το 2-0 και το 3-0 έγινε από τον Νίκο Σκόνδρα στο 41′ που ήταν και το σκορ του ημιχρόνου.

Στο 61′ ο Α. Νικλητσιώτης ανέβασε το δείκτη του σκορ στο 4-0.

Στο 78′ ο Καντάνης μείωσε σε 4-1 και στο 87′ ο Τσιούνης διαμόρφωσε το τελικό 4-2.

Η σύνθεση της Φήκης: Ντάσκας, Γιαννούλας, Τζέλης, Ι. Σκόνδρας, Ζήσης, Καλαμαράς, Ιωάννου, Τσιώλης, Σαμαντάς, Πολυζόπουλος (56΄Α. Νικλιτσιώτης), Ν. Σκόνδρας.