Εντυπωσιακός απολογισμός με 5 μετάλλια για το ΖΕΥΣ Τρικάλων στο 3ο Προκριματικό Πρωτάθλημα Β. Ελλάδος ΕΤΑΒΕ(PICS)

2 χρυσά , 1 Αργυρό και 2 Χαλκινα μετάλλια ήταν  ο τελικός απολογισμός στο 3ο Προκριματικό Πρωτάθλημα Β. Ελλάδος ΕΤΑΒΕ για το ΖΕΥΣ ΤΡΙΚΆΛΩΝ με τη συμμετοχή 9 αθλητων (ενώ άλλοι δύο δεν τα κατάφεραν να αγωνιστούν λόγω ασθένειας)! Το Πρωτάθλημα διεξήχθη στο ΩΡΑΙΌΚΑΣΤΡΟ 17-19 ΔΕΚΕΜΒΡΊΟΥ!
Χρυσό  μετάλλιο είχαμε για την Πανελληνιονίκη Νεανίδων 2022 Δρούγκα Κωνσταντίνα  στη κατηγορία Γυναικών για πρώτη φορά με πολύ καλή εμφάνιση δείχνοντας το μεγάλο της ταλέντο και χάλκινο στη κατηγορία Νεανιδων, χωρίς όμως να κατέβει να παίξει στον ημιτελικό λόγω τραυματισμού.
Χρυσό και για την Μπίτου Ζωή που έκανε πολύ καλούς αγώνες και επάξια πήρε τις νίκες!
Αργυρό για την Αθηνά Γελαδάρη που έχασε λόγω απειρίας μιας και έπαιζε πρώτη φορά σε αγώνες με ηλεκτρονικούς θώρακες!

Χαλκινο επίσης για τον Παπαχαραλαμπο Χρήστο και φυσικά πολύ καλές εμφανίσεις και πολλά συγχαρητήρια αξίζουν και οι υπόλοιποι αθλητές μας που αγωνίστηκαν με πάθος και ας μη κατάφεραν να πάρουν κάποιο μετάλλιο, αλλά σίγουρα αυτό που κατάφεραν είναι να πάρουν πολύτιμες εμπειρίες και γνώση για τους επόμενους αγώνες!
Μεγάλο ευχαριστώ στο ΔΣ του συλλόγου και φυσικά στους γονείς των αθλητών για την στήριξη και την εμπιστοσύνη τους!