Παρασκευή, 8 Νοεμβρίου 2019 03:33 από

Πρόγραμμα και διαιτησίες των ερασιτεχνικών αναμετρήσεων

Πλήρη δράση θα έχουμε το Σαββατοκύριακο στα πρωταθλήματα Α' και Β' Ερασιτεχνικής, αλλά και στα αναπτυξιακά πρωταθλήματα της ΕΠΣΤ

Το πρόγραμμα και οι διαιτησίες των αναμετρήσεων:

Σάββατο    09– 11 – 2019

Γήπεδο

Ομάδες

Διαιτητής

Βοηθοί

 

Κ   16

 

ΩΡΑ  11:00

Λογγακίου

Δημητρα α  - ΑΕΤ

Ζησης

Καπερωνης   - Σινδρος

Φλαμουλίου

ΑΟΤ    - Οικουμενιος

Μανασης Μ

Μαρκοπουλος  - Μπαιρακταρης

Αποστόλων

Ακαδημια 1  - Πύργος

Μπαλας

Κωστηρας  - Ντινος

Πετρωτού

Πετρωτό  - Δημητρα β

Μουστακας

Αβρααμ  - Τζιοτζιος

Πυργετού

Πυργετός  - Μετεωρα

Πλοκας

Κουτσαγιας  - Μαργιωλης

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Α Ερασιτεχνική

 

ΩΡΑ  15:00

Πύργου

Πύργος    - Πυργετός

Κουτσαγιας

Μπαλας   - Αποστολου

Μπαλκούρας

Δημητρα  - Καλύβια

Δουλοπουλος

Παπαγεωργοπουλος  - Καπερωνης

Μεγαλ/ριου

Μεγαλ/ρι  - Καστράκι

Κωτουλας

Κωστηρας   - Αβρααμ

Καρυων

Σαράγια  - Δροσερό

Μανασης Μ

Σινδρος  - Μπαιρακταρης

Αγ Μονης

Αγ Μονη  - Λυγαρια

Ζησης

Ντινος  - Πλοκας

Διάβας

Κρ Βρύση  - Ταξιάρχες

Κοντινος

Μαρκοπουλος  - Κουτσαγιας Ευγ

Ριζώματος

Παραληθαίοι  - Ριζαριό

Νοτος

Μουστακας  - Γαντζουλας

Πύλης

Πορταικός  - Φήκη

Μανασης Κ

Νταλουκας  - Τζανης

 

Πηγη   - Κεφαλ/σο

0-3

 

 

 

 

 

 

           Κυριακή    10– 11– 2019                                

Γήπεδο

Ομάδες

Διαιτητής

Βοηθοί

 

Β Ερασιτεχνική

1ος Ομιλος

ΩΡΑ  11:00

Λόγγου

Λόγγος   - Αστερας

Κοντινος

Μουστακας  - Κωστηρας

Ζάρκου

Ζάρκο     - ΑΓ Κυριακή

Πετσας

Μανασης Μ  - Τζιοτζιος

Οικουμενιου

Οικουμενιος  - ΑΕΤ

Μανασης Κ

Μπαλας   - Σταφυλάς

Γριζάνου

Γριζάνο  - Κεραμίδι

Δουλοπουλος

Αποστολου  - Καπερωνης

Αποστόλων

Ακαδημια 1  - Αχιλλέας

Κουτσαγιας

Τζανης  - Κωτουλας

Κηπακίου

ΑΕΚ Σαραγίων - Πετρωτό

Νοτος

Νταλουκας  - Καλογριας

 

Κρήνη   - Γλύνος

0-3

 

 

Ακ Αμπελακιων  - Καρυες

3-0

 

 

Ρεπό : Αρδάνι

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Β Ερασιτεχνική

2ος Ομιλος

ΩΡΑ  15:00

Θεόπετρας

Θεόπετρα   - Πιαλεία

Δουλοπουλος

Μανασης Μ  - Τζανης

Ασπροβαλτου

Ασπρόβαλτος  - Γενέσι

Μανασης Κ

Νταλουκας  - Καλογριας

Χρυσομηλιας

Χρυσομηλια  - Βασιλική

Πετσας

Σταφυλας  - Μπαλας

Γόμφων

Γόμφοι   - Βαλτινό

Κοντινος

Κωστηρας  - Μαργιωλης

Φιλύρας

Ροπωτό  - Φωτεινό

Κουτσαγιας

Αποστολου  - Αλεξοπουλος

 

Τζουρτζια  - Πρόδρομος

3-0

 

 

Δενδ/ρι  - Παλαιομ/ρο

0-3

 

 

Βυτουμας  - Πρίνος

0-3

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Κ   12

1ος Ομιλος

ΩΡΑ  15:00

Ακαδημιας

Ακαδημια 1 – Πυργετός

Ντινος

 

Φλαμουλιου

ΑΟΤ   - Πύργος α

Πλοκας

 

Καρυες

Ακ Αμπελακιων α  - Μετεωρα

Τζιοτζιος

 

 

ΑΕΚ Σαραγιων α - Δημητρα α

3-0

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Κ   12

2ος Ομιλος

ΩΡΑ  15:00

Οικουμενιου

Οικουμενιος  - Πορταικός

Μουστακας

 

Μπαλκούρας

Δήμητρα β  - Πηγη

Μαρκοπουλος

 

Σαραγιων

ΑΕΚ Σαραγιων β  - Πυργος β

Σινδρος

 

Μπαρας

Αχιλλέας  - Ακ Αμπελακιων β

Κουτσαγιας Ε

 

 

Ρεπό : Μεγαλοχωρι