Πέμπτη, 6 Αυγούστου 2015 06:29 από

Με Πήγασο Πολίχνης αρχίζει το ταξίδι στην Α2

Με τον Πήγασο Πολίχνης 10-11 Οκτώβρη στη Θεσ/νίκη, ξεκινάει το φετινό ταξίδι των γυναικών στην Α2.

Με την κλήρωση του πρωταθλήματος που έγινε σήμερα στην Θεσ/νίκη μπαίνουμε πλέον στην τελική ευθεία για την νέα χρονιά.

            Μετά την Πολίχνη ο Ασκληπιός θα κάνει το Ρεπό για να ακολουθήσει το πρώτο εντός έδρας  παιχνίδι με τον ΔΑΣ Ωραιοκάστρου. Την 5η αγωνιστική,  7-8 Νοέβρη το πρώτο παιχνίδι  με ομάδα της Θεσσαλίας (εντός με Ελασσόνα) ενώ την 7η αγωνιστική υποδέχεται την Ε.Α. Λάρισας, για να κλείσει ο πρώτος γύρος με τον Ασκληπιό να υποδέχεται στα Τρίκαλα την ιστορική ομάδα του Ηρακλή Θεσ/νίκης

Αναλυτικά το πρόγραμμα του φετινού πρωταθλήματος

 

1η

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ

 

ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΗ

10η

10-11/10/2015

Ε.Α. Λάρισας

-

Γ.Σ. Ελασσόνας

19-20/12/2015

ΑΣΚ Λαγκαδάς

-

Ε.Ο. Σταυ/πολης

Γ.Σ. Ηρακλής

-

ΔΑΣ Ωραιο/τρου

Πήγασος Πολ.

-

Ασκληπιός

Α.Σ Μακεδόνες

-

Ρεπό

2η

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ

 

ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΗ

11η

17-18/10/2015

Α.Σ Μακεδόνες

-

Ε.Α. Λάρισας

9-10/1/2016

Γ.Σ. Ελασσόνας

-

ΑΣΚ Λαγκαδάς

Ε.Ο. Σταυ/πολης

-

Γ.Σ. Ηρακλής

ΔΑΣ Ωραιο/τρου

-

Πήγασος Πολ.

Ρεπό

-

Ασκληπιός

3η

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ

 

ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΗ

12η

24-25/10/2015

ΑΣΚ Λαγκαδάς

-

Α.Σ Μακεδόνες

16-17/1/2016

Γ.Σ. Ηρακλής

-

Γ.Σ. Ελασσόνας

Πήγασος Πολ.

-

Ε.Ο. Σταυ/πολης

Ασκληπιός

-

ΔΑΣ Ωραιο/τρου

Ε.Α. Λάρισας

-

Ρεπό

4η

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ

 

ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΗ

13η

31/10-1/11/2015

Α.Σ Μακεδόνες

-

Γ.Σ. Ηρακλής

23-24/1/2016

Ε.Α. Λάρισας

-

ΑΣΚ Λαγκαδάς

Γ.Σ. Ελασσόνας

-

Πήγασος Πολ.

Ε.Ο. Σταυ/πολης

-

Ασκληπιός

Ρεπό

-

ΔΑΣ Ωραιο/τρου

5η

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ

 

ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΗ

14η

7-8/11/2015

Πήγασος Πολ.

-

Α.Σ Μακεδόνες

30-31/1/2016

Γ.Σ. Ηρακλής

-

Ε.Α. Λάρισας

Ασκληπιός

-

Γ.Σ. Ελασσόνας

ΔΑΣ Ωραιο/τρου

-

Ε.Ο. Σταυ/πολης

ΑΣΚ Λαγκαδάς

-

Ρεπό

6η

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ

 

ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΗ

15η

14-15/11/2015

Α.Σ Μακεδόνες

-

Ασκληπιός

6-7/2/2016

Ε.Α. Λάρισας

-

Πήγασος Πολ.

ΑΣΚ Λαγκαδάς

-

Γ.Σ. Ηρακλής

Γ.Σ. Ελασσόνας

-

ΔΑΣ Ωραιο/τρου

Ρεπό

-

Ε.Ο. Σταυ/πολης

7η

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ

 

ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΗ

16η

21-22/11/2015

ΔΑΣ Ωραιο/τρου

-

Α.Σ Μακεδόνες

13-14/2/2016

Ασκληπιός

-

Ε.Α. Λάρισας

Πήγασος Πολ.

-

ΑΣΚ Λαγκαδάς

Ε.Ο. Σταυ/πολης

-

Γ.Σ. Ελασσόνας

Γ.Σ. Ηρακλής

-

Ρεπό

8η

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ

 

ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΗ

17η

28-29/11/2015

Α.Σ Μακεδόνες

-

Ε.Ο. Σταυ/πολης

20-21/2/2016

Ε.Α. Λάρισας

-

ΔΑΣ Ωραιο/τρου

ΑΣΚ Λαγκαδάς

-

Ασκληπιός

Γ.Σ. Ηρακλής

-

Πήγασος Πολ.

Ρεπό

-

Γ.Σ. Ελασσόνας

9η

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ

 

ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΗ

18η

12-13/12/2015

Γ.Σ. Ελασσόνας

-

Α.Σ Μακεδόνες

27-28/2/2016

Ε.Ο. Σταυ/πολης

-

Ε.Α. Λάρισας

ΔΑΣ Ωραιο/τρου

-

ΑΣΚ Λαγκαδάς

Ασκληπιός

-

Γ.Σ. Ηρακλής

Πήγασος Πολ.

-

Ρεπό

 

 

ΤΑ ΠΙΟ ΔΗΜΟΦΙΛΗ "ΥΠΟΛΟΙΠΑ ΑΘΛΗΜΑΤΑ"