Πέμπτη, 24 Οκτωβρίου 2013 11:07 από

Πρόγραμμα και διαιτητές των Ερασιτεχνικών πρωταθλημάτων

Δείτε το πρόγραμμα και τους διαιτητές των αναμετρησεων του Σαββατοκύριακου, για τα ΕΡασιτεχνικά πρωταθλήματα του νομού

Αναλυτικά:

  ΣΑΒΒΑΤΟ   26  / 10 / 2013                      

 

Γήπεδο

Ομάδες

Διαιτητής

Βοηθοί

 

Παιδικό Πρωτάθλημα

 

     ΩΡΑ   11:00

Πύργου

Πύργος      - ΑΕΤ

Λεωνιδας Σ

Τσουρελας   - Πετσας

Κεφαλ/κου

Ακαδημία 1  - Λεπτοκαρυα

Μαργιωλης

Θανασουλας  - Μπαλας

Αγ Μονης

Αμπελάκια  - Σαράγια

Αλεξοπουλος

Πλασκοβιτς  - Τασιοπουλος

Σαρακίνας

Σαρακίνα    - ΑΟΤ 1963

Σταφυλας

Πρεβεντας   - Χατζηκος

Εγκ Ασκληπιου

ΑΟΤ    - Πορταικός

Τοτης

Σπαλας   - Σκαρμουτσος

Φήκης

Φήκη   - Μετεωρα

Ρουση Φ

Ρουση Α  - Ζησης

Γλύνους

Δήμητρα  Απόλλων – Καλύβια

3-0αα

 

 

 

 

 

 

Α  Ερασιτεχνική

 

     ΩΡΑ   15:30

Φήκης

Φήκη       - Καλυβια

Κοντινος

Τζοφωλης   - Βουτσελας

Μπαλκούρας

Δήμητρα  - Αχιλλέας

Κουτσαγιας

Ρουση Φ  - Τσακνης

Καλ/κας

Μετεωρα  - Οικουμενιος

Γρατσανης

Νιωτη    - Καπερωνης

Φλαμουλίου

Φλαμουλι  - Ασκληπιος

Μανασης Κ

Λεωνιδας Σ  - Σταφυλας

Καστρακίου

Καστράκι   - Φαρκαδόνα

Δουλοπουλος

Νταλουκας  - Μανασης Μ

Περιστερας

Περιστερα  - Πυργετός

Παντος

Νικου      - Γαντζουλας

Ριζώματος

Παραληθαιοι  - Κρ Βρύση

Χιωτης

Τζανης   - Μαργιωλης

Μεγαλ/ριου

Μεγαλ/ρι   - ΑΕΤ

Μισσας

Κωτουλας   - Αβρααμ  

 

 

 

 

 

ΚΥΡΙΑΚΗ  27.10.2013

 

 

 

Προπαιδικό

 

     ΩΡΑ   11:00

Μπαλκούρας

Δήμητρα  Β  - Φλαμουλι

Πετσας

 

Μπαλκούρας

Δήμητρα  - ΑΟ Τρίκαλα 1963

3-0αα

 

Πύλης

Πορταικός  - Πυργετός

Θανασουλας

 

Πύργου

Πύργος  - Σαράγια

Τσουρελας

 

Καλ/κας

Μετεωρα  - ΑΕΤ

0-3αα

 

 

Αμπελάκια  - ΑΟΤ

Τοτης

 

Εγ. Ακαδημίας

Ακαδημια 1  - Αχιλλέας

Αλεξοπουλος

 

 

 

 

 

 

Α1  Ερασιτεχνική

1ος Ομιλος

     ΩΡΑ   11:00

Πύργου

Πύργος     - Πετρόπορος

Ανδριοπουλος

Μανασης Μ  - Μαργιωλης

Γριζάνου

Γριζάνο    - Ράξα

Λεωνιδας Σ

Αβρααμ  - Δουλοπουλος Ε

Βασιλικής

Βασιλική  - Ζάρκο

Καπερωνης

Ραπτης    - Ρουση Α

Ριζαριού

Σαράγια   - Καρυες

Μανασης Κ

Νιωτη    - Πάντος

Αρδανίου

Αρδάνι    - Γλύνος

Κοντινος

Χιωτης   - Νικου

Κηπακίου

Κηπάκι    - Ριζαριό

Βουτσελας

Ρουση Φ  - Καψουρας

Κρήνης

Κρήνη     - Φανερωμενη

Γαντζούλας

Γκογκινουδης  - Σπαλας

Νεοχωρίου

Νεοχώρι  - Απόστολοι

Κουτσαγιας

Σταφυλας  - Σκαρμουτσος

Αγ Μονης

Αμπελάκια  - Λόγγος

Δουλοπουλος

Τσακνης   - Μπαιρακταρης

 

 

 

 

 

Α1  Ερασιτεχνική

2ος Ομιλος

     ΩΡΑ   15:30

Γοργογυριου

Γοργογυρι   - Γόμφοι

Βουτσελας

Σταφυλας   - Γκογκινουδης

Πιαλείας

Πιαλεία  - Δροσερό

Μισσας

Μανασης Κ  - Νικου

Μεγάρχης

Μεγάρχη  - Πανχ/κος

Λεωνιδας Σ

Ρουση Α  - Ραπτης

Πυργετού

ΑΟΤ     - Ελευθ/ρι

Χιωτης

Νιωτη    - Μπαιρακταρης

Σαρακίνας

Σαρακινα  - Φωτεινό

Μουστακας

Δουλοπουλος Ε – Αλεξοπουλος

Χρυσομηλιας

Χρυσομηλια  - Πηγη

Γαντζουλας

Αβρααμ  - Ροτσας

Προδρόμου

Πρόδρομος  - Βυτουμας

Κοντινος

Μανασης Μ  - Τσακνης

Φωτάδας

Φωτάδα   - Λυγαρια

Κουτσαγιας

Ρουση Φ  - Καπερωνης

Πύλης

Πορταικός  - Ασπρ/σια

Παντος

Καψουρας  - Μαργιωλης

 

Ρεπώ : Δενδροχώρι