Παρασκευή, 12 Ιανουαρίου 2018 07:29 από

Πρόγραμμα και διαιτησίες των Ερασιτεχνικών αναμετρήσεων

Aγωνιστική κίνηση στα Ερασιτεχνικά πρωταθλήματα του νομού θα έχουμε και αυτό το Σαββατοκύριακο και η ΕΠΣΤ ανακοίνωσε το πρόγραμμα και τις διαιτησίες των αναμετρήσεων

Αναλυτικά:

ΣΑΒΒΑΤΟ    13– 01 – 2018                                               

Γήπεδο

Ομάδες

Διαιτητής

Βοηθοί

 

Παιδικό

 

ΩΡΑ  11:00

Φηκης

Φηκη    - Πηγη

Βουτσελας

Γκογκινουδης   - Μαρκοπουλος

Καλαμπακας

Μετεωρα α  - Ακ Αμπελακιων

Πετσας

Παπαγεωργοπουλος  - Κυραντζουλης

Διαβας

Μετεωρα β  - Δημητρα β

Ζησης

Ρατζας     - Αποστολου

Κηπακιου

ΑΟΤ   - Πύργος

Μανασης

Κατσογιαννος  - Καπερωνης

Κρηνης

Νεοχωρι  - Ακαδημια 1

Μουστακας

Τουλουμης   - Μπαλας Ι

Λογγακιου

Δημητρα α  - Πετρωτό

3-0

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Α Ερασιτεχνική

 

ΩΡΑ  15:00

Μεγαλ/ριου

Μεγαλ/ρι  - Κρ Βρύση

Κοντινος

Καλογριας   - Καπερωνης

Πηγης

Πηγη    - Πορταικός

Ζησης

Γκογκινουδης  - Κατσογιαννος

Σαραγιων

Σαράγια   - Δημητρα

Λεωνιδας Σ

Νταλουκας  - Λεωνιδας Κ

Μπάρας

Αχιλλέας  - Οικουμενιος

Μανασης Κ

Μπαιρακταρης  - Τατσινας

Πυργετού

Πυργετός   - Καστράκι 

Κουτσαγιας

Μανασης Μ-Παπαγεωργοπουλος

Κηπακίου

ΑΕΤ   - Αγ Μονη

Πετσας

Κωτουλας   - Κυραντζουλης

Καλαμπακας

Μετεωρα  - Καλύβια

Δουλοπουλος 

Μουστακας   - Βουτσελας

 

Δροσερό   - Φηκη

0-3

 

 

Ρεπό : Γριζάνο

 

 

 

 

 

 

 

    Πρόγραμμα αγωνιστικών εκδηλώσεων    ΚΥΡΙΑΚΗ     14 – 01 – 2018               

 

Γήπεδο

Ομάδες

Διαιτητής

Βοηθοί

 

JUNIOR

1ος Ομιλος

ΩΡΑ  11:00

Πυλης

Πορταικός  - ΑΟΤ 2011

Κατσογιαννος

 

Καλαμπακας 9:45

Μετεωρα α  - ΑΟΤ

Μουστακας

 

Βοηθ Πυργου 10:00

Πύργος α  - Ακαδημια 1 α

Τουλουμης

 

Πυργετου 10:00

Πυργετός   - Βαλτινό

Ρατζας

 

Σαραγιων

Πηγη  β  - Δημητρα α

Γκογκινουδης

 

 

 

 

 

 

JUNIOR

2ος Ομιλος

ΩΡΑ  11:00

Καλαμπακας

Μετεωρα β   - Νεοχωρι

Μουστακας

 

Αγ Μονης

Αγ Μονη   - Δημητρα β

Ρατζας

 

Factory  9:30

Καρυες   - Πηγη  α

Γκογκινουδης

 

Βοηθ Πυργου

Πύργος β  - Ακ Αμπελακιων

Τουλουμης

 

 

Ακαδημια 1 β  - Σαραγια

3-0

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Α1 Ερασιτεχνική

2ος Ομιλος

ΩΡΑ  11:00

Αγιοφυλλου

Αγιοφυλλο   - Δενδροχωρι

Βουτσελας

Καπερωνης Ν  - Αποστολου

Ελευθ/ριου

Ελευθ/ρι   - Ροπωτό

Γρατσανης

Νταλουκας  - Μαρκοπουλος

Πρίνους

Πρίνος  - Λυγαρια

Μανασης

Λεωνιδας Κ  - Σταφυλας

Θεόπετρας

Θεόπετρα  - Κεφαλ/σο

Κουτσαγιας

Μανασης Μ  - Μπαλας Χ

Σαρακίνας

Χρυσομηλια  - Φιλύρα

Δουλοπουλος

Μπαιρακταρης  - Καλογριας

Ασπροβαλτου

Ασπροβαλτος  - Πιαλεία

Κοντινος

Τατσινας   - Τουλουμης

Βυτουμα

Βυτουμας  - Τυμφαίος

Πετσας 

Κυραντζουλης  - Μπαλας Ι

Παλαιομ/ρου

Παλαιομ/ρο  - Κεφαλ/κος

Ζησης

Καψουρας   - Μαργιωλης

 

Φωτεινο -  Φωτάδα

3-0

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Α1 Ερασιτεχνική

1ος Ομιλος

ΩΡΑ  15:00

Ταξιαρχών

Ταξιάρχες   - Ζάρκο

Κουτσαγιας

Νταλουκας   - Κωτουλας

Αγ Κυριακής

Ακαδημια 1  - Πετρωτό

Μανασης Μ

Μπαιρακταρης  - Καπερωνης

Ράξας

Τζουρτζια  -  Ριζαριό

Βουτσελάς

Μπαλας Χ  - Καψουρας

Κρήνης

Κρήνη   - Παραληθαιοι

Ζησης

Καλογριας  - Γκογκινουδης

Μουριας

Ακ Αμπελακιων  - Πύργος

Μανασης Κ

Λεωνιδας  Κ  - Σταφυλας

Καρυων

Καρυες   - Αγ Κυριακή

Πετσας

Κυραντζουλης  - Τουλουμης

Γλύνους

Γλύνος  - Κεραμίδι

Κοντινος

Μουστακας  - Τατσινας

 

Ασπροκλησια  - Αρδάνι

0-3

 

 

Ρεπό : Λόγγος