Παρασκευή, 21 Απριλίου 2017 03:26 από

Πρόγραμμα και διαιτησίες των Ερασιτεχνικών αναμετρήσεων

Επιστροφή στη δράση για τα Ερασιτεχνικά πρωταθλήματα του νομού καθώς το Σαββατοκύριακο θα έχουμε αγωνιστική κίνηση σε όλες τις κατηγορίες

Η ΕΠΣΤ ανακοίνωσε το πρόγραμμα και τις διαιτησίες των αγώνων:

ΣΑΒΒΑΤΟ    22– 04 – 2017 

Γήπεδο

Ομάδες

Διαιτητής

Βοηθοί

 

JUNIOR

1ος Ομιλος

ΩΡΑ  11:00

Αποστόλων

Απόστολοι   - Πυργετός

Παπαγ/λος

 

Αγ Βης/να

Πορταικός   - Πηγη  β

Αποστολου

 

Δενδροχωριου

Καλλιδενδρη  - Πύργος

Μαργιωλης

 

Εγκ Αγ Γεωργίου

Ακ Αμπελακιων  - ΑΟΤ  α

Πρεβεντας

 

Μπαλκούρας

Δήμητρα α  - Αγ Μονη

Πλατσκοβιτς

 

 

Ρεπό : Μετεωρα  α

 

 

 

 

 

 

 

JUNIOR

2ος Ομιλος

ΩΡΑ  11:00

Μπαλκούρας

Δημητρα  β  - Ακαδημια 1

Μαρκοπουλος

 

Σαραγιων

Σαραγια   - ΑΟΤ 2011

Θανασουλας

 

Κηπακιου

ΑΟΤ  β  - Φαρκαδόνα

Καπερωνης

 

Νεοχωριου

Νεοχωρι   - Δημητρα  γ

Μουστακας

 

Πηγης

Πηγη  α   - Μετεωρα  β 

Κατσογιαννος

 

 

 

 

 

 

Α Ερασιτεχνική

 

ΩΡΑ  16:00

Φήκης

Φήκη     - Φαρκαδόνα

Κοντινος

Πετσας    - Πλατσκοβιτς

Μπαλκούρας

Δήμητρα  - Σαράγια

Λεωνιδας Σ

Παπαγ/λος   - Τατσινας

Κηπακίου

ΑΕΤ       - Καστράκι

Δουλοπουλος

Μανασης Μ  - Καπερωνης

Πηγης

Αγ Μονη   - Δενδροχωρι

Κουτσαγιας

Κωτουλας  - Σταφυλας

Πύλης

Πορταικός  - Κρ Βρύση

Μανασης Κ

Αλεξοπουλος  - Ζησης

Σαρακίνας

Μετεωρα   - Οικουμενιος

Μαρκος

Κατσογιαννος  - Μαρκοπουλος

Νεοχωριου

Νεοχωρι   - Πυργετός

Παντος

Νταλουκας  - Πρεβεντας

Καρυών

Καρυες    - Γριζάνο

Μισσας

Τζανης   - Λεωνιδας Κ

 

Μεγαλ/ρι  - Πρόδρομος

3-0

 

 

 

 

 

 

Β Ερασιτεχνική

1ος Ομιλος

ΩΡΑ  16:00

Παλαιομ/ρου

Μπελέτσι     - Αν. Μεγάρχης

Μαργιωλης

Κυραντζουλης  - Ράτσας

 

 

 

 

 

Β Ερασιτεχνική

2ος Ομιλος

ΩΡΑ  16:00

Κηπακίου

Κηπάκι    - Φωτεινό

Μπαιρακταρης

Καλογριας   - Μπαλας

Αποστόλων

Απόστολοι   - Βυτουμας

Μουστακας

Ανδριοπουλος  - Αποστολου

 

Βασιλική  - Πανχασιακός

3-0

 

 

 

 

 

 

Β Ερασιτεχνική

3ος Ομιλος

ΩΡΑ  16:00

Κεφαλ/σου

Ακαδημία 1  - Κεραμίδι

Βουτσελας

Γκογκινουδης  - Ροτσας

 

 

 

 

   Κυριακή    23– 04 – 2017 

Γήπεδο

Ομάδες

Διαιτητής

Βοηθοί

 

Α1 Ερασιτεχνική

2ος Ομιλος

ΩΡΑ  11:00

Πρίνους

Πρίνος   - Λυγαριά

Κοντίνος

Νταλουκας    - Τζανης

Ασπροκλησιας

Ασπροκλησια  - Χρυσομηλια

Λεωνιδας Σ

Παπαγεωργοπουλος  - Ζησης

Κεφαλ/κου

Κεφαλ/κος   - Παλαιομ/ρο

Μανασης Κ

Μπαιρακταρης   - Μουστακας

Αγιοφυλλου

Αγιοφυλλο  - Δροσερό

Μισσας

Λεωνιδας Κ  - Σταφυλας

Φιλύρας

Φιλύρα   - Θεόπετρα

Ανδριοπουλος

Αλεξοπουλος  - Βουτσελας

Πιαλείας

Πιαλεία  - Τυμφαίος

Πετσας

Μανασης Μ  - Ράτζας

 

Γόμφοι   - Κεφαλ/σο

0-3

 

 

Πηγη      - Γοργογυρι

3-0

 

 

 

 

 

 

Α1 Ερασιτεχνική

1ος  Ομιλος

ΩΡΑ  16:00

Γλύνους

Γλύνος    - Παραληθαίοι

Παντος

Νταλουκας   - Αποστολου

Ταξιαρχών

Ταξιάρχες  - Πετρωτό

Κοντίνος

Σταφυλας  - Παπαγ/λος

Κηπακίου

Πύργος   - Αχιλλέας

Μανασης Κ

Τζανης   - Λεωνιδας Κ

Λόγγου

Λόγγος   - Ακ. Αμπελακιων

Μαρκος

Αλεξοπουλος  - Τατσινας

Ριζαριού

Ριζαριό   - Αρδάνι

Ζησης

Καπερωνης  - Γκογκινουδης

Καλυβίων

Καλύβια  - Τζουρτζια

Λεωνιδας Σ

Μανασης Μ  - Ράτζας

Αγ Κυριακής

Αγ Κυριακή  - Ζάρκο

Δουλοπουλος

Βουτσελας  - Πρεβεντας

 

Καλαμάκι  - Κρήνης

0-3

 

 

Ρεπό : Αστερας

 

 

 

 

 

 

 

Α1 Ερασιτεχνική

2ος Ομιλος

ΩΡΑ  16:00

Παλαιομ/ρου

Ροπωτό   - Ασπροβαλτος

Πετσας

Κατσογιαννος  - Μαρκοπουλος

 

 

 

 

 

Β Ερασιτεχνική

1ος Ομιλος

ΩΡΑ  16:00

Λιλής

Λιλή     - Φωτάδα

Παφης

Ροτσας  - Καλογριας

 

Καλλιδένδρη   - Μεγάρχη

0-3

 

 

Ανταλλάξιμα  - Γοργογυρι

αα

 

 

 

 

 

 

Β Ερασιτεχνική

2ος Ομιλος

ΩΡΑ  16:00

Λεπτοκαρυας

Λεπτοκαρυα   - Διαλεχτό

Μαργιωλης

Πλατσκοβιτς  - Κυραντζουλης

 

 

 

 

 

Β Ερασιτεχνική

3ος Ομιλος

ΩΡΑ  16:00

Μεγαλ/ριου

Πατουλιά    - Διαμάντι

Μουστακας

Τοτης   - Μπαλας

 

Ακ. Τρικάλων  - Παλ/ργος

3-0

 

 

Πετρόπορος  - Πηνειάδα

αα