Πέμπτη, 5 Ιανουαρίου 2017 06:12 από

Πρόγραμμα και διαιτησίες των Ερασιτεχνικών αναμετρήσεων

Ανακοινώθηκαν από την ΕΠΣΤ το πρόγραμμα και οι διαιτητές που θα σφυρίξουν τις Ερασιτεχνικές αναμετρήσεις το ερχόμενο Σαββατοκύριακο

Αναλυτικά:

ΣΑΒΒΑΤΟ    07 – 01 – 2017 

Γήπεδο

Ομάδες

Διαιτητής

Βοηθοί

 

Α Ερασιτεχνική

 

ΩΡΑ  15:00

Φαρκαδόνας

Φαρκαδόνα  - Καστράκι

Κοντινος

Τζανης    - Παπαγ/λος

Δενδροχωριου

Δενδροχώρι  - Σαράγια

Μισσας

Βουτσελας  - Μουστακας

Διάβας

Κρ Βρύση  - Φήκη

Μανουρας

Μανουρας Ν  - Σταφυλας

Οικουμενιου

Οικουμενιος  - Δήμητρα

Παντος

Μαρκος   - Ανδριοπουλος 

Πυργετού

Πυργετός   - ΑΕΤ

Δουλοπουλος

Μπαλας   - Πετσας

Γριζάνου

Γριζάνο   - Πορταικός

Κουτσαγιας

Πρεβεντας  - Κυραντζουλης

Καρυων

Καρυες    - Μετεωρα

Λεωνιδας

Αλεξοπουλος  - Μακρης

Μεγαλ/ριου

Μεγαλ/ρι  - Νεοχώρι

Γρατσανης

Νταλουκας  - Κωτουλας

 

Πρόδρομος  - Αγ Μονη

0-3

 

 

 

 

 

ΚΥΡΙΑΚΗ

 08 – 01 – 2017

 

ΩΡΑ  11:00

 

Α1 Ερασιτεχνική

1ος Ομιλος

 

Μπάρας

Αχιλλεας   - Πετρωτό 

Μανουρας

Νταλουκας   - Μανουρας Ν

Ρογγίων

Ακ Αμπελακιων  - Γλύνος

Βουτσελας

Μανασης   - Αλεξοπουλος

Κρήνης

Κρήνη     - Ταξιάρχες

Λεωνιδας

Μακρης   - Κυραντζουλης

Αρδανίου

Αρδάνι   - Αστέρας

Παφης

Μαρκος  - Τασιοπουλος

Ράξας

Τζουρτζια  - Πύργος

Κοντινος

Τζανης    - Κωτουλας

Ζάρκου

Ζάρκο   - Λόγγος 2012

Κουτσαγιας

Καλογριας  - Πλατσκοβιτς

Αγ Κυριακής

Αγ Κυριακή  - Καλαμάκι

Πετσας

Μουστακας  - Μπαιρακταρης

Καλυβίων

Καλύβια  - Ριζαριο

Μισσας

Σταφυλας  - Μπαλας

 

Ρεπό : Παραληθαίοι

 

 

 

 

 

 

ΚΥΡΙΑΚΗ

 08 – 01 – 2017

 

ΩΡΑ  15:00

 

Α1 Ερασιτεχνική

2ος Ομιλος

 

Σαρακίνας

Χρυσομηλια  - Κεφαλ/σο

Μαρκος

Βουτσελας  - Μουστακας

Παλαιομ/ρου

Παλαιομ/ρο  - Πρίνος

Λεωνιδας

Μισσας  - Αποστολου

Ασπροβαλτου

Ασπροβαλτος  - Γόμφοι

Ανδριοπουλος

Μπαιρακταρης  - Παφης

Μουριάς

Δροσερό  - Πηγη

Δουλοπουλος

Μανουρας Ν  - Κωτουλας

Θεόπετρας

Θεόπετρα  - Ασπροκλησια

Κουτσαγιας

Μανασης Μ  - Μακρης

Λεπτοκαρυας

Τυμφαίος  - Κεφαλ/κος

Μανουρας Χ

Νταλουκας  - Αλεξοπουλος

Πιαλείας

Πιαλεία  - Ροπωτό

Κοντινος

Τζανης  - Πετσας

Φιλύρας

Φιλύρα  - Αγιοφυλλο

Παντος

Σταφυλας  - Μπαλας Χ

 

Λυγαρια  - Γοργογυρι

3-0