Πέμπτη, 7 Δεκεμβρίου 2017 04:54 από

Το πλήρες πρόγραμμα του Α.Ο.Τρίκαλα στο πρωτάθλημα Νέων

Διαβάστε από το FL News το πρόγραμμα του 2ου ομίλου στο πρωτάθλημα Νέων της Football League

Στις 6 Μαΐου ολοκληρώνεται η κανονική περίοδος στο πρωτάθλημα Νέων το οποίο ξεκινά στις 17 Δεκεμβρίου. Την

Πέμπτη (07/12) διενεργήθηκε η κλήρωση και το FL News σας παρουσιάζει πώς διαμορφώνεται το πρόγραμμα στον 2ο

όμιλο. Αναλυτικά:

1η αγωνιστική (17/12)

Τρίκαλα – Απόλλων Λάρισας

Αιγινιακός – Αν. Καρδίτσας

Δόξα Δράμας – Βέροια

Άρης – Πανσερραϊκός

Απόλλων Πόντου – Καραϊσκάκης

2η αγωνιστική (07/01)

Απόλλων Λάρισας – Δόξα Δράμας

Αιγινιακός – Τρίκαλα

Πανσερραϊκός – Καραϊσκάκης

Βέροια – Απόλλων Πόντου

Αν. Καρδίτσας – Άρης

3η αγωνιστική (14/01)

Τρίκαλα – Δόξα Δράμας

Άρης – Αιγινιακός

Απόλλων Πόντου – Απόλλων Λάρισας

Καραϊσκάκης – Αν. Καρδίτσας

Πανσερραϊκός – Βέροια

4η αγωνιστική (21/01)

Απόλλων Λάρισας – Πανσερραϊκός

Αιγινιακός – Καραϊσκάκης

Δόξα Δράμας – Απόλλων Πόντου

Άρης – Τρίκαλα

Αν. Καρδίτσας – Βέροια

5η αγωνιστική (28/01)

Τρίκαλα – Απόλλων Πόντου

Απόλλων Λάρισας – Αν. Καρδίτσας

Καραϊσκάκης – Άρης

Πανσερραϊκός – Δόξα Δράμας

Βέροια – Αιγινιακός

6η αγωνιστική (04/02)

Αιγινιακός – Απόλλων Λάρισας

Δόξα Δράμας – Αν. Καρδίτσας

Άρης – Βέροια

Απόλλων Πόντου – Πανσερραϊκός

Καραϊσκάκης – Τρίκαλα

7η αγωνιστική (11/02)

Απόλλων Λάρισας – Άρης

Δόξα Δράμας – Αιγινιακός

Πανσερραϊκός – Τρίκαλα

Βέροια – Καραϊσκάκης

Αν. Καρδίτσας – Απόλλων Πόντου

c i b g

7/12/2017 Το πρόγραμμα του 2ου ομίλου - Footballleague News

https://www.footballleaguenews.gr/k2-categories-3/item/78111-%CF%84%CE%BF-%CF%80%CF%81%CF%8C%CE%B3%CF%81%CE%B1%C… 3/5

8η αγωνιστική (18/02)

Τρίκαλα – Βέροια

Άρης – Δόξα Δράμας

Απόλλων Πόντου – Αιγινιακός

Καραϊσκάκης – Απόλλων Λάρισας

Αν. Καρδίτσας – Πανσερραϊκός

9η αγωνιστική (25/02)

Τρίκαλα – Αν. Καρδίτσας

Αιγινιακός – Πανσερραϊκός

Δόξα Δράμας – Καραϊσκάκης

Απόλλων Πόντου – Άρης

Βέροια – Απόλλων Λάρισας

10η αγωνιστική (04/03)

Απόλλων Λάρισας – Τρίκαλα

Αν. Καρδίτσας – Αιγινιακός

Βέροια – Δόξα Δράμας

Πανσερραϊκός – Άρης

Καραϊσκάκης – Απόλλων Πόντου

11η αγωνιστική (11/03)

Δόξα Δράμας – Απόλλων Λάρισας

Τρίκαλα – Αιγινιακός

Καραϊσκάκης – Πανσερραϊκός

Απόλλων Πόντου – Βέροια

Άρης – Αν. Καρδίτσας

12η αγωνιστική (18/03)

Δόξα Δράμας – Τρίκαλα

Αιγινιακός – Άρης

Απόλλων Λάρισας – Απόλλων Πόντου

Αν. Καρδίτσας – Καραϊσκάκης

Βέροια – Πανσερραϊκός

13η αγωνιστική (24/03)

Πανσερραϊκός – Απόλλων Λάρισας

Καραϊσκάκης – Αιγινιακός

Απόλλων Πόντου – Δόξα Δράμας

Τρίκαλα – Άρης

Βέροια – Αν. Καρδίτσας

14η αγωνιστική (01/04)

Απόλλων Πόντου – Τρίκαλα

Αν. Καρδίτσας – Απόλλων Λάρισας

Άρης – Καραϊσκάκης

Δόξα Δράμας – Πανσερραϊκός

Αιγινιακός – Βέροια

c i b g

7/12/2017 Το πρόγραμμα του 2ου ομίλου - Footballleague News

https://www.footballleaguenews.gr/k2-categories-3/item/78111-%CF%84%CE%BF-%CF%80%CF%81%CF%8C%CE%B3%CF%81%CE%B1%C… 4/5

enter your message here...

More in this category: « Το πρόγραμμα του 1ου ομίλου

LEAVE A COMMENT

Make sure you enter the (*) required information where indicated. HTML code is not allowed.

Message *

Πρωτάθλημα Νέων Football League κλήρωση πρωταθλήματος Νέων πρόγραμμα 2ου ομίλου πρωταθλήματος Νέων

15η αγωνιστική (15/04)

Απόλλων Λάρισας – Αιγινιακός

Αν. Καρδίτσας – Δόξα Δράμας

Βέροια – Άρης

Πανσερραϊκός – Απόλλων Πόντου

Τρίκαλα – Καραϊσκάκης

16η αγωνιστική (22/04)

Άρης – Απόλλων Λάρισας

Αιγινιακός – Δόξα Δράμας

Τρίκαλα – Πανσερραϊκός

Καραϊσκάκης – Βέροια

Απόλλων Πόντου – Αν. Καρδίτσας

17η αγωνιστική (29/04)

Βέροια – Τρίκαλα

Δόξα Δράμας – Άρης

Αιγινιακός – Απόλλων Πόντου

Απόλλων Λάρισας – Καραϊσκάκης

Πανσερραϊκός – Αν. Καρδίτσας

18η αγωνιστική (06/05)

Αν. Καρδίτσας – Τρίκαλα

Πανσερραϊκός – Αιγινιακός

Καραϊσκάκης – Δόξα Δράμας

Άρης – Απόλλων Πόντου

Απόλλων Λάρισας - Βέροια